87 : 60 (polčas 45 : 23)

Body + zostava Holíč:
Hanusek 32, Došek 7, Mihaliska, Kubinec 10, Pukančík 11, Jaborník 27, Burský, Kvoček, Snopko

Tréner: Marenčík Ľ.

V dohrávanom zápase 2. ligy Západ privítali basketbalisti MŠK BO Holíč súpera z Ivanky pri Dunaji. Domáci basketbalisti mali lepší vstup do zápasu, keď sa im podarilo odskočiť súperovi na rozdiel desiatich bodov a darilo sa im diktovať tempo hry čoho výsledkom bolo polčasový stav 45:23 pre Holíčanov. V druhom polčase hostia z Ivanky po chybách v rozohrávke domáceho družstva a ,,tvrdých“ podkošových súbojoch zdramatizovali zápas dotiahnutím sa na 12-bodový rozdiel. Zrýchlením hry v závere zápasu dokázali Holíčania zlomiť odpor hostí a zvíťaziť dvadsaťsedem bodovým rozdielom. Ďakujeme všetkým fanúšikom, ktorí si našli cestu do športovej haly a taktiež všetkým sponzorom a mestu Holíč!