BK DSG Dunajská Streda – MŠK BO Holíč
45 : 74 (26 : 36 polčas)

Body + zostava Holíč:
Hanusek 15, Jaborník 14, Mlynek 13, Snopko 10, Došek 9, Pukančík 9, Chrenka 3, Barančík 1, Mihaliska

Holíč nastúpil v ďalšom kole 2. ligy Západ na palubovke posilneného družstva Dunajskej Stredy. Úvod zápasu vyšiel lepšie domácim hráčom, ktorí vyhrali prvé dejstvo v pomere 14 : 11. V druhej štvrtine však Holíčania prebrali oprate zápasu do svojich rúk, a na polčasovú prestávku odišli s 10-bodovým náskokom. V druhom polčase Holíč nedopustil žiadne zdramatizovanie zápasu a svoj náskok dokonca navýšil na prepastných 29 bodov. Holíčania predviedli veľmi koncentrovaní výkon a kolektívnu hru, čím si pripísali už ôsmu výhru v rade. Holíč sa touto výhrou priblížil k stanovenému cielu – účasti vo Final-4.
Už ďalšiu sobotu 24.02.2024 o 16:00 nastúpia Holíčania na domácej palubovke proti súperovi z Nitry. Jedná sa o dohrávku predošlého súťažného kola a zároveň to bude predposledný zápas Holíčanov na domácej palubovke. Budeme vďační za Vašu podporu v ŠH Kollárova v Holíči!

Ďakujeme Mestu Holíč, všetkým sponzorom, mediálnym partnerom a fanúšikom za podporu!